T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Selim Müftülüğü

29.12.2017

Ö. AHMET KAYALI 1988-1991

1956 yılında Kütahya’da doğdu. İlk ve İmam Hatip okulu tahsilimi Kütahya’da  yaptı. Konya Yüksek İslam Enstitüsünden 1980 de mezun oldu. Bitlis İmam Hatip Lisesinde meslek dersleri öğretmenliği yaptı. 1983-1985 yıllarında babasının yanında ticaretle uğraştı. 1985-1988 yıllarında Kütahya Simav da Kur’an kursu öğretmenliği, 1988-1991 yıllarında Kars-Selim Müftülüğü, 1991-2002 yıllarında Uşak-Eşme Müftülüğü, 2002-2010 yıllarında Bilecik Müftü Yardımcılığı;  28/09/2010-08/02/2017 tarihleri arası  Kütahya-Şaphane İlçe Müftülüğü görevinde bulundu. 17/02/2017 tarihinden itibaren Bilecik/Pazaryeri İlçe Müftülüğü görevine başlamış olup halen bu görevi sürdürmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.